Namiot 3 osobowy – przepustka do wolności!

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się wakacje all inclusive. Ludziom podoba się myśl, że mogą po prostu wyjechać i niczym się nie martwić. Lubimy mieć wszystkie atrakcje pod ręką, nie zastanawiać się, w której restauracji zjemy śniadanie, obiad i kolację, ograniczyć codzienne dylematy do decyzji, czy wolimy leżak z prawej czy z lewej strony basenu. Czy to znaczy, że aktywny wypoczynek zupełnie wyszedł z mody?

namiot 3 osobowyNic bardziej mylnego. Wciąż znajdzie się wielu turystów, którzy chętnie spakują do samochodu namiot 3 osobowy i ruszą na poszukiwanie przygód. Zwłaszcza, że świat stoi otworem i coś, co dwadzieścia lat temu mieściło się w obrębie marzeń i snów, dzisiaj jest jak najbardziej realne.

Wspinaczka w Słowackim Raju? Camping w Szwecji? Wędrówki po francuskich Alpach? Da się zrobić! I to przy o wiele mniejszym budżecie, niż mogłoby się wydawać.

Jeżeli lubimy przyrodę i jesteśmy skłonni zrezygnować z części udogodnień, możemy zorganizować sobie wakacje zadziwiająco tanio. Ponadto, podczas podobnych wypadów zwykle zobaczymy więcej niż na wyjeździe all inclusive.

Gdy decydujemy się na opcję „wszystko w cenie”, zwykle spędzamy urlop zamknięci na terenie hotelu. Natomiast, posiadając solidny namiot 3 osobowy, nie musimy przejmować się noclegiem i jesteśmy panami własnego czasu. Nikt nam nie powie, że w drodze do Chorwacji nie możemy zrobić sobie jedno-dniowego postoju, bo w Dubrovniku czeka na nas zarezerwowany hotel. Sami podejmujemy decyzje i dzięki temu możemy odkryć naprawdę niesamowite miejsca!