Kurtka przeciwdeszczowa Marmot Minimalist

Każdy miłośnik górskiej wspinaczki wie, że pogoda na szlaku bywa nieprzewidywalna. Pasjonatowi górskiego trekingu powinna towarzyszyć poręczna i pewna kurtka nieprzemakalna, która zda rezultat nawet przy wyjątkowo obfitych opadach deszczu.

Przeciwdeszczowa kurtka dla każdego

Kutka Marmot Minimalist wyposażona została w membranę GORE-TEX Paclite. Membrana ta posiada dwie właściwości. Po pierwsze kurtka skutecznie zatrzymuje wilgoć znajdującą się na zewnątrz przed wsiąknięciem do wnętrza kurtki. GORE-TEX Paclite odpowiada także za odprowadzanie wytwarzanej w czasie wysiłku pary wodnej na zewnątrz kurtki, co zapewnia optymalny komfort nawet w czasie silnej ulewy.

Wygoda i uniwersalność

Ciesząca się dużą popularnością nieprzemakalna kurtka Marmot Minimalist jest bardzo lekka i nie zajmuje wiele miejsca po spakowaniu jej do plecaka. Z uwagi na te cechy, kurtka nadaje się na każdego rodzaju górski wypad, a także na długie spacery. Za wygodę użytkowania odpowiada także anatomiczny krój rękawów Angel-Wing Movement, który pozwala na pełen zakres ruchu rąk w każdej płaszczyźnie. Kurtka sprawdzi się więc doskonale również w czasie wspinaczki po pionowych ścianach.

Ochrona przed niepogodą

Dodatkową ochronę przed złymi warunkami pogodowymi zapewnia zintegrowany z kurtką kaptur. Kaptur chroni przed powiewami silnego wiatru. W kurtce zdecydowano się na dodatkowe podklejenie szwów, aby i tą drogą do wnętrza nie dostawały się krople wody. Na piersi umieszczoną dodatkową kieszeń, do której łatwo jest sięgnąć.

Kurtki przeciwdeszczowe dostępne pod adresem: https://www.polarsport.pl/kurtka-marmot-minimalist-konf.html